Petrolul incheie la egalitate meciul cu SCM Gloria Buzau desi

Pepiniera Calugareni – pepiniera de plante decorative si arbusti ornamentali, vinde direct din plantatia proprie o gama larga de plante pentru amenajarea gradinilor si a spatiilor verzi urbane. Telefon/WhatsApp 0766 327 586

Petrolul nu-și revine și obține doar o remiză, scor 1-1, în meciul de pe teren propriu, pe ”Ilie Oană”, cu SCM Gloria Buzău. Marian Huja a fost ”omul jocului”, cu un gol marcat în minutul 66 și cu un penalty comis în minutul 70, fază din care Cosmin Tucaliuc (72) a…

Sursa: Petrolul încheie la egalitate meciul cu SCM Gloria Buzău, deși a condus pe ”Ilie Oană”. Huja, ”omul partidei”, cu gol și penalty comis

Pensiunea Trident – oferta cazare pensiune Costinesti, camere si apartamente cu vedere la mare, preturi accesibile, facilitati multiple, loc de joaca, parcare subterana, sala relaxare, gradina, aer conditionat, wifi, pensiune acreditata cu toate avizele la zi. Telefon/WhatsApp 0731 031 338